Po roce opět do Jablonného nad Orlicí

27. Srpna 2016

Je neděle ráno, půl devátá, 21. srpna 2016 a já stojím společně s ostatníma holkama v drobném dešti opět na značkách na Sokole v Pardubicích. Teda stojím na pomyslných značkách před sokolovnou, protože odjíždíme na volejbalové soustředění do Jablonného nad Orlicí. Trenéři vybírají potřebné dokumenty a my si dáváme tašky s potřebnými věcmi, které vezeme na soustředění, do aut podle toho, s kým pojedeme.

Po příjezdu jsme byly rozděleni do jednotlivých pokojů, já byla na čtrnáctilůžkovém pokoji, ostatní pak na šestilůžkových pokojích. Takže podle osazenstva našeho pokoje se dalo odhadnout, že nuda nebude.

Následoval odpolední trénink, který se zkládal z volejbalové části, pak části posilovací a opět na závěr byl volejbal. Po večeři byla volná zábava a ve 22 hodin nás čekala večerka spojená s výběrem všech mobilních telefonů, které byly přes noc u trenérů. Ráno před snídaní jsme mobily opět obdržely.

Následující dny – pondělí, úterý a čtvrtek – byly stejné. Ráno před snídaní byla rozcvička a výběh do strmého kopce, po snídani nás čekal volejbal i posilování a pak oběd. Po obědě byl polední klid a pak opět tréninkový blok – volejbal, posilování a opět volejbal.

Ve středu jsme šli všichni včetně ternérů na vlak, který nás odvezdl do nedalekého Letohradu, kam jsme šli na koupaliště. Odpoledne, asi kolem 15-té hodiny, jsme šli na vlak a jeli zpět do Jablonného nad Orlicí.

V pátek nás čekal volejbalový miniturnaj,  kde jsme byly namixovány se staršíma holkama. Já jsem hrála s Zuzkou Starou, Kamčou Pavlíkovou, Terkou Suchomelou, Mončou Brancuzskou a Kačkou Novotnou. A jak jsme dopadly? Ani jeden set jsme neprohrály a vše jsme vyhrály a tak nás nemohlo minout vítězství v turnaji.

Po turnaji se balilo a následoval odjezd domů.

Rychlý kontakt

Terka UHLÍŘOVÁ
Třída Míru 97
530 02 Pardubice


Telefon: +420 775 105 510
E-mailinfo@terezauhlirova.cz
Web:    www.terezauhlirova.cz