Festival KAPLIČKA FEST 2016

FotogalerieVideoSdílet
6. Srpna 2016

V pátek 5. srpna jsme s taťkou a Gabčou odjeli na Černou Vodu v Orlických horách za našimi kamarády, kde se připravoval sobotní festival Kaplička fest 2016. Jedná se o koncert několika skupin, které si rády zahrají v úžasném horském prostředí, na svahu sjezdovky, a před ještě lepším publikem.

S Gabčou jsme spaly u našich kamarádek Nikči a Elišky a taťka ještě v pátek společně s Martinem, Míšou a Jindrou domlouvali nějaké podrobnosti na sobotní fesťák, protože taťka ho celý moderoval. A když už taťka něco pořádá nebo do něčeho jde a podílí se na organizaci, chce být na všechno připraven. A když moderuje, tak si musel připavit i informace o kapelách a dalších účinkujících tak, aby se publikum nenudilo.

Sobotní ráno a budíček jsme si s holkama protáhly, vstávaly jsme kapku déle. Ale to nevadí, byl přeci víkend. Po snídani jsem šly s Eliškou na procházku se psy a po obědě jsme se již přesunuly na nedalekou sjezdovku, kde se již vše blížilo k samotnému začátku koncertu.

Koncert byl úžasný a skvěle jsme si ho všichni užili. Zahrály nám kapely Ready Kirken, Egelet, Pomalu plující revival, Infernet, Nadobro, Boo Boo Band, Vesmír 2K, Moonlight Jam, Marky band, Vidle a samozřejmě nechyběla ta nejlepší – kapela Uši music band.  Krásné bylo také vystoupení a bubenická exhibice Mika Ronose. Kdo neviděl a neslyšel tak o hodně přišel. Jen u Miky lze dodat, že hrál třeba na zcela zaplněném náměstí v Miláně pro 60 tis. diváků. A pak pro nás na Kaplička festu. Wau.

Jen škoda, že jsme večer museli s Gabčou a taťkou odjet, protože jsme v neděli ráno odjížděly s Gabčou na tábor. Za dva roky se těšíme na Kaplička fest 2018.

Rychlý kontakt

Terka UHLÍŘOVÁ
Třída Míru 97
530 02 Pardubice


Telefon: +420 775 105 510
E-mailinfo@terezauhlirova.cz
Web:    www.terezauhlirova.cz